2017 DİZİ PATLAMASI İLE BAŞLADI
O kadar çok yeni dizi var ki..... Bomba gibi bir sezon var önümüzde...Şimdi sizlerle yeni başlayan dizilerin bir kaçına bir göz atalım.

1. BU ŞEHİR ARKADAN GELECEK ATV

BU ŞEHİR ARKADAN GELECEK ATV

Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un paylaştıkları, Ay Yapım imzalı yeni dizi Bu Şehir Arkadan Gelecek 2017'nin en iddialı dizileri arasında yer alacak.

2. Fİ Çİ Pİ DİZİSİ STAR TV-PUHU TV

Fİ Çİ Pİ DİZİSİ STAR TV-PUHU TV

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, Mert Baykan'ın yönetmenliğini üstlendiği, Azra Kohe'in aynı adlı kitap üçlemesinden uyarlanan dizide Ozan Güven, Seranay Sarıkaya,Mehmet Gümsür ve Berrak Tüzünağaç rol alacak.

3. SENİ KİMLER ALDI DİZİSİ KANAL D

SENİ KİMLER ALDI DİZİSİ KANAL D

Yapımcılığını O Hayat Benim ve Kalbimdeki Deniz'de imzası olan Pastel Film'in üstendiği Seni Kimler Aldı'nın başrollerinde Yiğit Özşener, Fulya Zenginer ve Şenay Gürler oynuyor.


Yönetmenliğini Bora Onur'un üstleneceği Seni Kimler Aldı,Şubat 2017'de Kanal D'de olacak.

4. YILDIZLAR ŞAHİDİM STAR TV

YILDIZLAR ŞAHİDİM STAR TV

Başrollerini Özge Gürel, Berk Cankat,Mesut Akusta ve Canan Ergüder'in paylaştığı, yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Yıldızlar Şahidim dizisi,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor. Dizi 2017'de Star TV ekranlarında

5. İÇİNDEKİ FIRTINA DİZİSİ STAR TV

İÇİNDEKİ FIRTINA DİZİSİ STAR TV

Başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca,Yusuf Çim, Burak Yaman,Mehemet Özgür,Tarık Papuççuoğlu,Hatice Aslan'ın rol aldığı yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Aslan Fİlm'in üstlendiği İçimdeki Fırtına yakında Star TV de başlıyor.

6. MASUM DİZİSİ BLU TV

MASUM DİZİSİ BLU TV

İnternet televizyonu Blu TV'de yayınlanacak olan Masum dizisinde,Haluk Bilginer, Nur Sürer,Ali Atay, Okan Yalabık,Serkan Keskin,Tülin Özen ve Bartu Küçükçaylayan rol alıyor. Her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşan dizi, ocak ayında izleyiciyle buluşacak.

7. EVLAT KOKUSU DİZİSİ KANAL D

EVLAT KOKUSU DİZİSİ KANAL D

Endomol Shine imzalı dizinin başrollerinde Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral yer alıyor.İlk bölümleri Amsterdam'da çekilen Evlat Kokusu dizisi, Kanal D'de 2017'de yayınlanmaya başlayacak

8. ÖLENE KADAR DİZİSİ ATV

ÖLENE KADAR DİZİSİ ATV

ATV'de Ocak 2017'de yayın hayatına başlayacak olan Ölene Kadar dizisinde Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir gence hayat verecek. Dizinin Ömer isimli kötü adamını ise Sarp Levedoğlu hayat 

9. ADI EFSANE DİZİSİ KANAL D

ADI EFSANE DİZİSİ KANAL D

Kanal D'nin Ocak 2017'de ekrana gelecek olan iddialı dizisi Adı Efsane'de Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer rol alacak.

10. İSTANBULLU GELİN DİZİSİ STAR TV

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ STAR TV

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, İstanbullu Gelinler dizisi , Ocak 2017 sonunda Star TV'de olacak.

11. DAYAN YÜREĞİM DİZİSİ FOX TV

DAYAN YÜREĞİM DİZİSİ FOX TV

Endemol Shine Türkiye'nin Fox TV için çektiği Dayan Yüreğim'de Cansel Elçin, Ece Uslu,Berka Atan ve Nilay Deniz rol alacak.Dayan Yüreğim bir kadının her şeyini kaybettikten sonra hayatta kalma mücadesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor. Çekimleri Amterdam ve İstanbul'da gerçekleşecek olan Dayan Yüreğim FOX TV'de...

12. ÇEMBER DİZİSİ STAR TV

ÇEMBER DİZİSİ STAR TV

Her hafta farkı konulara değinecek olan polisiye dizisi Çember'de ünlü isimlerde konuk olarak yer alacak. Abdullah oğuz'un hem yönetmenliğini hem de yapımcığını üstendiği yapımda Pelin Akil, Anıl Altan,Serhat Kılıç ve Barış Bğcı yer alıyor.Dizi şubatta başlayacak.

13. SON DESTAN DİZİSİ TRT 1

SON DESTAN DİZİSİ TRT 1

TRT'nin iddialı mini dizisi Son Destan'ın yapımcılığını BKM ve Tomris Giritlioğlu üstleniyor.Başrollerini Bülent İnal, Sedef Avcı, Selçuk Yöntem,Ekin Türkmen, Ecem Çalık gibi isimlerin paylaştığı 5 bölümlük yapım ilk bölümüyle 3 Ocak'ta ekrana geldi.

14. AŞK VE GURUR DİZİSİ ATV

AŞK VE GURUR DİZİSİ ATV

Yapımını Limon Film'in üstlendiği,yönetmen koltuğunda Taner Akvardar'ın üstlendiği, başrollerinde ise Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran'ın rol aldığı Aşk ve Gurur dizisi, Jane Austen'ın aynı ölümsüz eserinden uyarlandı. Dizi Şubat 2017'de başlayacak

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları