Akrep Burcuyla Aşkın 6 Maddesi
En heyecanlı ve en ihtiraslı aşkın yaşandığı burçtur akrep burcu...

Akrep burcuyla yaşanan aşkın en heyecanlı ve en ihtiraslı olduğu aşikar bir durum. Bu durumlarda en çok yapılması gereken olayı rayına bırakmaktır. Ancak biz bu yazımızda Akrep ile ilgili birkaç konuya değinmeye çalışacağız. En iyi ve en kötü insana bir anda dönebilen akrepler ile yaşanan aşk hayatının iyi olabileceği konusunda şüphemiz yok, ancak neler olur neler yapılır biraz değinelim.

1# Sadakat Deyince : Akrep Gelir

1# Sadakat Deyince : Akrep Gelir

Akrep çok sadıktır ve her zaman güvenilir birisi olmayı ister. Güvenilmez ve sürekli gözü dışarda olan birisi değildir. Sevdiği kişinin de kendisine güvenmesi için herşeyi yapar. Akrep bir insanı üzmemek için elinden geleni yapan nadir burçlardandır.

2# Gizemli Olmak İsteyenler İçin Birebir

2# Gizemli Olmak İsteyenler İçin Birebir

Meraklı ve gizemli bir hayatı vardır akreplerin. Sıkıcı bir kişiliği yoktur. Bu nedenle bir akrep ile birlikteyken sürekli meraklı ve gizemli bir ortam oluşu. Sıkıcı olmak onlara göre olmadığı gibi ilişkilerinde göre de değildir. Yeri geldiğinde olaya el koyup ortamın havasını değiştirebilirler.

3# Eğlence , Heyecan , Tutku

3# Eğlence , Heyecan , Tutku

Espiri anlayışı en iyi olan burçlardan birisidir. Akrep ile birlikteyken mutlaka eğlenceli ve gülünç bir hayatınız olur. Çünkü sıkılmaktan hoşlanmazlar. Sürekli mutluluk yaymak isterler. Tutkulu ve heyecanlı bir kişiliğe sahiptirler. Heyecansız yaşadıkları bir gün onlar için yaşanmamış sayılabilir.

4# Sezgileri Güçlüdür

4# Sezgileri Güçlüdür

En iyi ön yargılı kişiliklerden birisidir. Gördükleri biri hakkında önyargı yaparlar ancak genelde haklı çıkarlar. Çünkü sezgileri bir hayli güçlüdür, gözünden anlamak deyimi sanırım onlar için çıkarılmış.

5# Kincidirler

5# Kincidirler

Canlarını yakan kişiye karşı çok büyük bir kin besledikleri doğrudur. Onların canını yakmamaya ve zarar vermemeye çalışın. Ya da dobra dobra karşılarına çıkıp konuşun. Gizleyerek bir yere varamazsınız. Çünkü akrep onu bulur ve size cezanızı verir.

6# En Çıkarcı Burçlardan Biri

6# En Çıkarcı Burçlardan Biri

İstediği şeyleri eline geçirmeye bayılırlar. Hem çıkarcı hemde arayı bulucu olmalarında üstlerine yoktur. Zaman zaman kimseyi etkilemeden çıkarlarını korumak isterler. Ancak gerektği taktirde kimseyi umursamazlar. Ne şiş yansın ne kebap misali rahat davranan kişilerle iyi geçinebilirler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları