Astrolojide Burçlara Göre Meslekler (AKREP BURCU)
Akrep Burcu ve Meslekleri

Hangi Burç, Hangi Mesleğe Daha Uygun?

Hangi Burç, Hangi Mesleğe Daha Uygun?

AKREP BURCU;

Derinleşmeye en müsait meslekler, doyurucu, esrarlı, gizemli konuların olduğu meslekler akrep burçlarına aittir. Analizci yapıları ve özellikleri sayesinde seçtikleri her konuda zirveye çıkmaları kesindir. Üstün körü yapılan işler onları asla tatmin etmez. Yapınca tam yapmalı veya hiç yapmamalıdırlar.

 

Maddi matematik, rakamlar, döviz kurları, tıp alanı ve özellikle operatörlük, petrol sanayi sektörü,  arkeoloji, antropoloji, maden araştırmacılığı, kimya  fizik konuları ile ilgili işler. Bilim dalları, araştırmacılar, ruhsal konulara ilgi, psikanalistler Akrepler, içinden çıkar.

 

Gizlilik standartı olan her meslek, takip gerektiren sektör, dedektiflik, kanun adamı, askerlik bölümleri, astrolojik alanlar, gibi sezgi yeteneği isteyen konular, büyücülük, falcılık, medyumluk ilgi alanlarıdır. Politik meslekler, cenaze işleri gibi ağır derin boyutlu alanlar, kasaplık, sıvılarla ilgili konular, alkollü içecek yapımı veya satımı gibi sektörlerde de meslek edinebilirler.

 

Yer altında olan herşey, mağaraların iç dünyası, yanardağ  gibi konular ilgi alanlarıdır. Bu alanlarda araştırmacı olup meslek edinebilirler. Ayrıca çok güçlü, kariyer edinmiş, profesyonelleşmiş ve kendine özgü tarzı olan sanatçılar da Akrep burcu insanlarından çıkar. Seçtikleri her meslekte ve azimle hırsla ilerler zirveye çıkarlar, bir şekilde isimlerinden  bahsettirmeyi becerirler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları