ERKEKLERİN YATAĞINI ISITARAK SAATTE 300 TL KAZANIYOR!
Viktoria Ivachyova sıradan mesleklerden daha farklı bir iş kolu yaratmış durumda. O dünyanın ilk 'profesyonel yatak ısıtıcısı'...

Kimse soğuk bir yatağa girmekten ve hemde tek girmekten hoşlanmaz. Ivachyova erkeklerin soğuk yatağını ısıtıyor ve onların rahat etmesini sağlıyor.

Okuduğu bir kitaptaki karakterden ilham alarak yeni bir iş alanı yarattığını söyleyen Rus kadın, bu iş için müşterilerden saat başına 65 pound (yaklaşık 300 TL) aylık ise 1350 pound (yaklaşık 6 bin 250 TL) alıyor.

Müşteriler yatakları ısıtılırken, Ivachyova ile birlikte aynı odada kalabiliyorlar. Ancak fiziksel temasta bulunmaları kesinlikle  yasak.

21 yaşındaki kadın, ödediği ücret dışında bir şey isteyen olursa panik butonuna basabiliyor ve odanın dışında bekleyen güvenlik görevlilerini çağırabiliyor.

Ivachyova'nın görev tanımına göre, bu görev için çağrıldıktan sonra müşterisinin uyku saatinde geliyor ve pijamalarıyla yatakta bir saat geçiriyor.

Müşteriler eğer isterlerse bu sürede Ivachyova ile konuşabiliyor ve sohbet edebiliyorlar. Ivachyova, iyi bir dinleyici olduğunu, bazı erkeklerin problemlerini kendisine açtığını ve onunla dertleştiğini söylüyor.

Ivachyova, bir gece depresif bir erkeği dinledikten sonra sabah kendisini aradığını ve "Vika sen inanılmazsın, Bu sabah uyandım ve yaşama sevinciyle doluyum" dediğini anlatıyor.Bunun onun için grur verici olduğunu işini iyi yaptığını gösterdiğini belirtiyor.

Ivachyova, müşterilerinin genellikle yalnız erkekler olduğunu ama kendisinin herkese yardım etmek istediğini; kadınların bu hizmeti talep etmesi halinde onların da yatağını ısıtabileceğini söylüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları