Game Of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
7. Sezonun diğer yıllara göre daha geç başlayacak.

2. Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak sorusuna herkes cevap arıyor.

     Game Of Thrones geçmiş 6 sezon başlangıcını Nisan ayında yapmıştır. Bu sezon bir değişiklik oldu ve yeni sozın başlangıç tarihi değişti. Bu değişim gerçekten tutarsız bir durum ortaya çıkardı.Nisan değil de Haziran ayında başlayacağı duyuldu konuşuldu. Şimdi ise Game Of Thrones facebook resmi hesabından 16 Temmuz 2017 tarihinde dizinin başlayacağını belirttiler. 

     Dünya üzerinde en çok izlenilen dizi aynı zamanda Türkiye içinde büyük bir kitle tarafından izleniliyor ve merakla takip edilip yeni sezonu bekleniyor. Bu sezon yapılan gecikme ve resmen kapalı kutu gibi merakla beklenen dizinin gizemi hem heyecanlandırıyor hemde hayal kırıklığına uğrama korkusunu gözler önüne seriyor. Bir çoğunuz biliyorsunuz ki geçen sezon dizinin ilk dört bölümü dizi başlamadan internete sızmış ve büyük sorunlar yaratmıştı. Muhtemelen böyle kapalı kutu olmasının sebebi de budur.Ciddi güvenlik önlemleri alınarak gizliliği en üst seviye de tutuluyor. Bizler de dizi hakkında doğru düzgün bilgilere ulaşamıyoruz. Tabi ki bu önlemleri almalarını normal karşılamalıyız. Bu kadar büyük bir proje bu kadar büyük bir yatırımın büyük kayıplara uğramasını istemeyiz bizlerde.

     Game Of Thrones için son sezonun finali olabileceği gibi konuşmalar da mevcut ama bunun ile ilgili resmi bir açıklama da mevcut değildir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları