Karadeniz Şarkılarına Renk Katan Şevval Sam
Güzel,Sempatik Oyuncu ve Şarkıcı

1. Sesi kadar gülüşü ile de içimizi ısıtıyor.

Sesi kadar gülüşü ile de içimizi ısıtıyor.

2. Şevval Sam'a ait fotoğraflara bakarken ve hakkında biraz bilgi alırken, bir taraftanda güzel sesini dinlemek istersiniz diye düşündüm.

Türk oyuncu ve şarkıcımız Şevval SAM; 11 kasım 1973 İstanbul doğumlu.Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarım bölümünü bitirmiştir.Çok sayıda dizi ve filmde rol aldı.Annesi Leman Sam, babası Selim Sam ve bir de ablası Şehnaz Sam'dır.

Albümleri

2006 - SEK

2007 - İSTANBUL's SECRETS

2008 - KARADENİZ

2010 - HAS ARABESK

2012 -II TEK

2013- TANGO

2015- TOPRAK KOKUSU

Bir süredir bodrumda yaşayan Şevval Sam tamamen Bodruma yerleşmeyi düşündüğünü dile getiriyor.Mobil bir hayat sürmeyi hayal ediyor. Henüz karavanında yaşamayan ünlü sanatçı gelecekte karavanına yerleşip mobil bir yaşam sürmenin hayalini kurduğunu da her zaman ki samimiyeti ile dile getiriyor.

Çok fazla detay istemiyor hayatın da, bunu "Mülk edinmek yük edinmektir." sözü ile anlayabiliyoruz.Ve diyor ki ; " İdealim bağımsız olmak.Karavanıma bindiğim zaman her yer benim evim.Çok fazla mülk edinmek istemiyorum hayatımda.Mülk edinmenin yük olduğunu düşünüyorum. Karavanım ile istersem deniz kenarı benim evim, istersem dağ başında dağ evim olmuş olur."

11. Yetenekleri ve güzelliği ile ekranlara kitleniyoruz.

Yetenekleri ve güzelliği ile ekranlara kitleniyoruz.

12. Twitter hesabı : @sevvalsam yakından takip etmek isteyenler için :)

Twitter hesabı : @sevvalsam yakından takip etmek isteyenler için :)

13. Gülüşü ve Gözlerini takip etmek isteyenler için ise İnstagram'dan : sevvalsam yazmanız yeterli olacaktır.

Gülüşü ve Gözlerini takip etmek isteyenler için ise İnstagram'dan : sevvalsam yazmanız yeterli olacaktır.

Sekiz yıl aradan sonra son olarak Bodrum Masalı dizisinin baş rol oyunculuğunu yapmaktadır.Eğer bodrumda yaşıyor yada bodruma yolunuz düşüyorsa bir yerler de canlı görme ihtimaliniz de olacaktır.En iyi Türk dizi, sinema filmleri ve şarkılarını oynamaya ve seslendirmeye devam etmesini temenni ediyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları