Kolera ve Sagopa Kajmer'in 11 Yıllık Evlilikleri Bitti!
Rap müziğin Kral ve Kraliçesi, 11 yıllık evli Sago ve Kolo ikilisi boşandı. Boşandıklarını instagram hesaplarından paylaştıkları yazılarla bildiren ikili herkesin üzüleceğini biliyoruz fakat lütfen bizi saygıyla karşılayınız dediler...

Kolera Instagram Hesabından Boşanmalarını Bildirdi!

Kolera Instagram Hesabından Boşanmalarını Bildirdi! Kolera (Esen Güzel)

Kolera'nın instagram hesabından boşanma haberi işte şöyle; 

Herkese selam!20 yillik dostum,11 yıllık canım eşim Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ile bugün evliliğimizi resmi olarak sonlandırdık...Kendi isteğimle Melankolia Müzik Yapım Dağ. Ltd.Şti.deki tüm haklarımı ve youtube koleraflow kanalımı Sago'ya devrettim. Birlikteligimizi bugüne dek destekleyen tüm sevenlerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yillarca Sago Kolo ikilisi olarak bizi bir gördüğünüzü ve bu habere cok üzüleceğinizi biliyorum/biliyoruz ancak bugün haberi sizlerle paylaşma günü...Müzik hayatıma gelirsek Rap yapmaya devam ediyorum hala stüdyom var bunu da sevenlerimin aklında soru işareti kalmasın ve üzülmesinler diye söylüyorum.Yepyeni solo ve düet çalışmalar yolda.Bazılarının beatleri Sago'ya ait çoktan yarılanmış şarkılar paylaştığımda şaşırmayın... Sizlerden gereken hassasiyeti gösterip Sago ile ilgili paylaşımlarınıza bundan sonra beni etiketlememenizi rica ediyorum.Birlikte çekildiğimiz fotoğrafları da umarım paylaşmaya devam etmezsiniz.Böylelikle bize iyilik yapmış olursunuz. Artık her ikimiz için de yeni bir hayat başladı sizi de bunun farkındalığına rica ile davet ediyorum. Hassasiyetiniz için teşekkürler kucak dolusu sevgiler...

Sagopa Kajmer'in Instagram Hesabından Paylaştığı Ayrılık Haberi!

Sagopa Kajmer'in Instagram Hesabından Paylaştığı Ayrılık Haberi! Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)

Sagopa Kajmer'inde instagram hesabından paylaştığı ayrılık haberi şu şekilde oldu; 

20 yıllık arkadaşım,en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı,aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık,evliliğimizi sonlandırdık.

Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettârım.

Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var.O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda

Bizi birbirimize etiketlemeyin.Yorumlarınızda kırıcı olmayın.

Bugüne dek bize değer veren,her ikimizin de müziğine kulak veren,konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler.

Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orda kalacak.

Sevgilerimle

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları