Kurtlar Vadiye İniyor
Kurtlar Vadisi Ekibi Sinema Çekimleri İçin Kolları Sıvadı

1. Kurtlar Vadisi Sinema Çekimlerinin Gerçekleştirildiği Köy Kahvesi

Kurtlar Vadisi Sinema Çekimlerinin Gerçekleştirildiği Köy Kahvesi

     Pana Film ; Kurtlar Vadisi ekibi olarak yaşanan asılsız suçlamalardan, mahkeme kararı ile Gülen cemaatine ilişkin en ufak bir bağlantısı bile bulunmadığını kanıtladı. Bu sürecin tamamen çamur at yapışmazsa izi kalır politikası ile yapılan iftiralardan olduğu kesinlikle bilinmektedir.Bu durumun mahkeme kararı ile tastiklenmesi de küçük bir kitlenin kafasında ki acaba sorularına yanıt olmuştur.

     Kurtlar Vadisi bu sezon diziye ara verdi ve sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Yine de sabırsızlık ile Kurtlar Vadisi'nin ne zaman yayına döneceği veya dizinin devam edip etmeyeceği ile ilgili sorular akıllarda kaldı. Bu sezon ekranlarda göremediğimiz diziyi önümüzde ki sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili bir bilgiye ulaşamadık henüz. 

     Ve gelelim asıl konumuza Kurtlar Vadiye İniyor, Necati Şaşmaz ve ekibi sinema çekimleri ile ilgili kolları sıvamış durumda film çekimlerinin başlamak üzere olduğunu öğrendik. Sanırım bu yaz sezonu için yetişebilir. Ama filmin konusu ve ismi hakkında henüz net bilgilere ulaşamadık. Ama bazı tahminler üzerinden yola çıkabiliriz. "Kurtlar Vadisi Darbe" olarak sinemalar da görme ihtimalimiz yüksek.

     Kurtlar Vadisi ile ilgili diğer haberler için linklere tıklayabilirsiniz;

     Kurtlar Vadisi PANA Film'e Atılan İftiralar Son Buldu

     Kurtlar Vadisi Filistin Zikir Sahnesi

4. Kurtlar Vadisi çekimlerinin başladığı bu resimler ile kanıtlanmış oluyor.

Kurtlar Vadisi çekimlerinin başladığı bu resimler ile kanıtlanmış oluyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları