Rus Aile Kızını Barbie Bebek Gibi Yetiştirdi!
Ailesi tarafından gerçek bir Barbie Bebek gibi yetiştirilen rus kız Angelica Kenova, ailesinin kendisini yıllarca dışarıya çıkarmadığını söyledi...

26 Yaşındaki Angelica Kenova, ailesinin kendisini yıllardır dışarıya adımını dahi attırmadığını söyledi.

6 yaşına girdikten sonra annesi ve babası tarafından bir barbe bebek gibi yetiştirilmeye başlanılan Angelica, ailesinin sürekli barbie bebekler aldığını ve barbie bebeğin elbiselerinden giydirdiklerini söyledi. 

Kıyafet alışverişlerini dahi annesinin yaptığı söyleyen kız, "Dışarıya çıkmamın benim için sakıncalı olacağını söylüyorlardı ve her ihtiyacımı ailem karşılıyordu. Evin dışarısına çıkmam yasaktı." dedi.

"Saç kesimlerim ve daha bir çok özel işlerime ailem karar veriyordu. Ve vücudumun formda kalması için özel diyetisyenim ve antrenörüm vardı" dedi.

Haftalık 5 günlük bir fitness çalışması yaptığını söyleyen rus kız, formunu koruması için çok çalıştığını ve ne yiyip içmesine çok dikkat ettiğini söylüyor.

Belirli arkadaş çevresi ona "Rus Baribe" lakabını takmış. Tıpkı bir Barbie bebeğe benzeyen genç kız görenleri hayrete düşürüyor. Gerçekten de Barbie Bebek gibi yetiştirilmesine inanmamak mümkün değil.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları