Son Zamanların Tartışılan En İyi Film Kostümleri
Filmlerdeki karakterlerin kıyafetleri düşündüğünüzden çok daha önemli olabiliyor. Seyircinin dikkatini çekmek ya da karakterin film bağlamında tamamlanmasına yardımcı olabiliyor. Özellikle de son zamanlardaki cosplay çılgınlığının artması ve süper kahraman filmleri söz konusu olduğunda bu ayrıntı gittikçe daha fazla önem taşıyor. Önem taşıması bir yana bazen bu kostümler tartışma da yaratıyor. İşte son zamanların en tartışmalı film kostümleri...

1. Jumanji: Welcome to the Jungle Filmindeki Karen Gillan'ın Kostümü

Jumanji: Welcome to the Jungle Filmindeki Karen Gillan'ın Kostümü Jumanji: Welcome to the Jungle

     29 Aralık 2017'da gösterime girecek Jumanji: Welcome to the Jungle filminin fragmanındaki kostümüyle dikkatleri üzerine çeken Karen Gillan, an itibariyle neredeyse en tartışılır isim haline geldi.

     Jake Kasdan'nın yönetmenliğini yaptığı filmde Karen Gillan (Ruby Roundhouse) ile birlikte Dwayne Johnson (Dr. Smolder Bravestone), Jack Black (Professor Shelly Oberon), Kevin Hart (Moose Finbar), Nick Jonas, Rhys Darby, Alex Wolff (Spencer) ve Ser'Darius Blain gibi kaliteli oyuncularda yer alıyor.

2. Batman ve Robin Filmindeki George Clooney'in Meme Ucu Belli Olan Kostümü

Batman ve Robin Filmindeki George Clooney'in Meme Ucu Belli Olan Kostümü Batman and Robin

     29 Ağustos 1997'de vizyona giren Batman ve Robin filmindeki kostümüyle epey gündemde tartışma yaratan George Clooney'in meme ucu görünür haldeki kostümü o zamanlar bir çok eleştiri almıştı.

     Joel Schumacher'in yönetmenliğini yaptığı filmde Arnold Schwarzenegger (Mr. Freeze / Dr. Victor Fries), Chris O'Donnell (Robin / Dick Grayson), Uma Thurman (Poison Ivy / Dr. Pamela Isley), Alicia Silverstone (Batgirl / Barbara Wilson), Pat Hingle (Gordon) ve John Glover (Dr. Jason Woodrue) gibi oyuncular yer alıyor.

3. Ryan Reynolds'un Hiçbirşeye Benzemeyen Yeşil Fener Kostümü

Ryan Reynolds'un Hiçbirşeye Benzemeyen Yeşil Fener Kostümü Green Lantern

     26 Ağustos 2011'de yayınlanan Yeşil Fener filmindeki Ryan Reynolds'un kostümü de iyi olarak değilde kötü yorumlarla tartışma yaratmıştı. Yeşil Fener kostümünün hiç bir şeye benzememesi ve yorumsuz korkunç bir görüntüsü olması oldukça tartışılmıştı.

4. Pitch Perfect 3 Filmindeki Üçlünün Komik Kostümleri

Pitch Perfect 3 Filmindeki Üçlünün Komik Kostümleri Pitch Perfect 3

     4 Ağustos 2017'de gösterime girecek olan Pitch Perfect 3 filminin fragmanında Anna Kendrick, Rebel Wilson ve Brittany Snow'un kostümleri şimdiden tartışılmaya başlandı bile..

5. Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in Harley Quinn'i

Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in Harley Quinn'i Suicide Squad

     12 Ağustos 2016'da vizyona giren filmi izleyenler zaten bilir. Harley Quinn'in seksi kostümü ve rolü oldukça tartışılır haldeydi. Filmin her ne kadar da konusunun ve sonucunun saçmalığı olsa da izlenebilir hale getiren yanların da biride elbetteki Margot Robbie 'ydi.

     Tabi Margot Robbie'ye eşlik eden Will Smith (Deadshot), Jared Leto (The Joker), Cara Delevingne (Enchantress), Jai Courtney (Captain Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) ve Jay Hernandez(El Diablo) 'de filmin kahramanlarındandı...

6. X-Men Origins Wolverine Filmindeki Ryan Reynolds'un Deadpool Kostümü

X-Men Origins Wolverine Filmindeki Ryan Reynolds'un Deadpool Kostümü X-Men Origins Wolverine

     1 Mayıs 2009'da gösterime giren X-Men Origins Wolverine filminde ki Deadpool kostümüyle karşımıza çıkan Ryan Reynolds oldukça tartışılmıştı. Sebebi ise yönetmen Gavin Hood'un bile kabullendiği karakterin ağzının kapalı olmasıydı..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları