YAY BURCU VE ÖZELLİKLERİ
Yay Burcunun En Net Özellikleri

Zodyağın Dokuzuncu Burcu Yay

Zodyağın Dokuzuncu Burcu Yay

Çok Uzakların Burcu Yay

Siz yay burçları ateş grubundan olmanıza rağmen hava grubunun özelliklerini de taşımaktasınız! Çok ilgi çekicisiniz! Yönetici gezegeniniz Jüpiter’dir. Jüpiter sayesinde dikkat çekiciliğiniz katlanır, ve size sempatiklik, çok fazllada sevimlilik verir.! Bolluk, neşe, zenginlik gezegeninizin size sunduğu özelliklerdir. Gezegeninizin en büyük özelliği  BÜYÜK TALİH’dir. Siz yaylar çevrenizle herşeyden önce ilgilenen kişilersiniz, dostlarınıza düşkünsünüz, etrafınız tarafından aranan sevilen bir tipsiniz!

Yay burçları kafa yapılarının iyi çalışması sayesinde herşeyi başarırlar ve bunuda çok iyi bilirler. Sizlerden yüksek öğretimli insanlar çıkar, büyük ticaretin başında sizi görmek çok mümkün, uzun yolculuklar ve yabancı ülkelerde yay burçları yoğunluğu fazladır! Sizin bir diğer talihli yanınız ise siyasette olma şansınızın yüksek olması, konuşma gücünüz sayesinde siyaset alanında yer almanız oldukça yüksektir! Cesaret ve güven sizin en güzel yönlerinizdir, bu sayede çok uzaklar daima sizi hatırlatır. Eğlence dendiğinde sizden bahsedildiğini duyar gibiyim, eğlenceyi çok sevdiğiniz için eğlence sektöründe sizi görmek te mümkün.

Merakınız sayesinde bilmediğiniz hiç bir yoktur diyebiliriz. Aşk ve sevgi konusunda ise eşsiz birer aşık sevgili olursunuz! Aşkta ve sevgide tek zorluğunuz kıskançlık olacaktır lakin bunu zamanla törpüleyip azaltabilirsiniz! Siz maddi olanaklarla bulunulması gereken yerlerde görülmeniz maddiyata düşkün olduğunuz izlenimini verebilir fakat bu bir yanılmadır, siz asla maddiyatcı değilsiniz maneviyat daima hep en öndedir!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları