Yeniler İçin En İyi Yabancı Dizi Önerileri
Yabancı dizileri merak ediyorum ama hangisini izlemeliyim diyenlerdenseniz eğer sizde buyrun.

   Biz bir numara olarak size ARROW dizisini öneriyoruz. Flash dizisini zaten . sezondan itibaren merak edip başlayacaksınız. İki dizi arasında birbiri ile bağlantılar var. Arrow Flasha yardım ederken veya tam tersi Flash Arrowa yardım ederken iki dizide de birlikte hareket ediyorlar.

   ARROW dizisinin ilk bölümü suikast ile başlıyor. Suikast sonrası cehennem gibi bir adaya düşen Oliver Qeen 5 yıl boyunca ailesi ve arkadaşları tarafından ölü biliniyor. Bu sureçte düştüğü ada da sadece yaşam mücadelesi vermiyor tabiki. Çünkü bu ada büyük Ülkelerin geliştirdikleri silahları denedikleri bir adadır.Burada edindiği mütiş yetenekler sayesinde evine döndüğü zaman şehrinin koruyucusu olacaktır. Devamını izleyerek öğrenmeniz daha mantıklı olacaktır. 

Arrow dizisi 2,000,000 izleyiciye sahipken, Flash dizisi Arrow u sollayıp 2,200,000 izleyice ulaştı.

ARROW ve FLASH

ARROW ve FLASH

Game Of Thrones  Taht Oyunları en iyi yabancı dizidir. Aynı zamanda en çok bilinen ve izlenen yabancı dizide diye biliriz. Zaten herkesin bildiği adından da anlaşıldığı gibi taht kavgası üzerine uyarlanan, alanın en iyi yapımı olarak geçen diziyi hiç tereddüt etmeden izlemeye başlayabilirsiniz. İstesenizde bırakamayacaksınız. Sadece Türkiye de 6,600,000 kişi tarafından düzenli bir şekilde takip edilmektedir.Yani Türkiyede en çok izleyiciye sahip olan diziler arasında 1. sırada yerini almaktadır.

The 100

Evet ilk bakışta biraz da olsa gençlik dizilerini anımsatıyor. Tabi ki bir gençlik dizisi değil. Dizinin konusu büyük bir Nükleer Savaş ve bu savaştan kurtulmak için uzaya kaçan insanların hikayelerini anlatmaktadır. İlginç kurgusu ile bize gelecekte yaşanabilecek felaketlerden haber verir gibi.

The Walking Dead

Türkiyede en çok izleyiciye sahip olan diziler arasında 2.sırada yer almaktadır. Son olarak bilinen rakamlar 4,400,00 kişi. Yürüyen ölüler namı diğer Zombiler  bu alanın da en iyi dizi korku olarak bakıp izlemekte kararsız kalıyorsanız, denemenizi tavsiye ederim sürükleyici hikaye ve kurgusu ile kesinlikle ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. Ara ara popülerliğini kaybediyor olması onu formdan düşümedi şuana kadar. 

Shameless evet bu dizi de bi ilginç taraf var öncelikle bunu dile getirmek istiyorum. Diziyi dünya üzerinde 15,000,000 kişi takip ediyor toplamda bunun sadece 2,000,000 kişisi Türkiyeden. Oranlara göre en çok izleyicisi Türkiye. Buraya kendi şahsi yorumumu katayım ;D abartılı cinsellik olması nedenlerden biri olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları