Medikal Estetik Alanında Kullanılan Medikal Sağlık Ürünleri Nelerdir?
Sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet veren doktorlara ve sağlık kurumlarına kaliteli medikal sağlık ürünleri temin etmektedir. Bünyesin uzmanların yer aldığı Erdağı Medikal profesyonel hizmet vermektedir.

Medikal Estetik Alanında Kullanılan Medikal Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Merkez ofisi İstanbul’da yer alan Erdağı Medikal sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet vermektedir. 2004 yılında sağlıkkurumu işletmeciliği ile hizmet vermeye başlayan Erdağı Medikal 2012 yılı ile birlikte sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet veren doktorlara ve sağlık kurumlarına kaliteli medikal sağlık ürünleri temin etmektedir. Bünyesinde işletmeci ve satış temsilcileri ile birlikte alanında uzman olan başarılı doktor,kimya mühendisi, biyomühendis uzmanlarının da yer aldığı Erdağı Medikal profesyonel hizmet anlayışı ile sektör içerisindeki çalışmalarını sürdürmektedir. Önceliğimiz“İnsan Sağlığı” sloganıyla yola çıkan Erdağı Medikal’in temel prensibi “kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden daimaetik değerlere bağlı kalarak hizmet sunma” anlayışına dayanmaktadır. Her yaşta güzellik için doğal ve estetik dokunuşlar için yanınızda olan Erdağı Medikalher zaman doktorların yanında yer alan bir çözüm ortağı olmaktadır. ErdağıMedikal’in sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet veren doktor vesağlık kurumlarına sağladığı ürün ve hizmetler şu şekildedir:

DPG PRP Kitleri

DPG PRP trombosit konsantre sistemisaç tedavilerinde, yaşlanmışve hasar görmüş cildin yeniden yapılandırılmasında, ortopedik sıkıntılar vespor yaralanmalarının iyileştirilmesinde ve dental tedavilerde kullanılmaktadır.Bu tedavi yönteminde kullanılmakta olan Saç PRP Kiti, Estetik PRP Kiti,Ortopedi PRP Kiti ve Dental PRP Kiti için en gelişmiş trombosit konsantresistemlerini Erdağı Medikal aracılığıyla temin etmeniz mümkündür. İtalya’daüretilen Dermoaroma PRP kitlerinin Türkiye distribütörü olan Erdağı Medikal,Napoli Federico II Üniversitesi Malzeme Mühendisliği ile ortak gerçekleştirdiğiARGE çalışmaları sayesinde DPG PRP kitleri amaca yönelik özel trombositkonsantre sistemlerine sahiptir. DPG PRP kitleri ile tedavinin uygulandığı alandaha sağlıklı, daha genç, daha güzel, daha canlı ve daha güçlü olacaktır.

Dermyal HyaluronikAsit Bazlı Dermal Dolgu

Doğal ve kalıcı dolgu tedavilerinde kullanılan Dermyal Hyaluronik asit bazlı dermal dolgu başarısını kanıtlamış tedavi yöntemlerinin başında gelmektedir. Asit bazlıdermal dolgu tedavilerinde kullanılan Hyaluronik asit bazlı dermal dolguürünlerini Erdağı Medikal güvencesi ile temin etmeniz çok kolaydır. Medikalestetik alanında hizmet veren doktorların ve sağlık kurumlarının en çok tercihettiği dolgu yöntemi olan dermal dolgu tedavilerinde kullanılan Dermyal Hyaluronikasit bazlı dermal dolgular İsviçre’nin Cenevre kentinde üretilmektedir. Hyaluronikenzim tedavisi yüz, el ve dekolte bölgelerinde kullanım için uygundur.Hyaluronik asit dolgusu, Hyaluronik asit dudak dolgusu, Hyaluronik asit yüzdolgusu ve gözaltı ışık dolgusu tedavileri alerjik herhangi bir reaksiyonaneden olmamaktadır. İtalya, İsviçre, Almanya, İngiltere ve Fransa başta olmaküzere çoğu Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Son dönemlerde Orta Doğuülkelerinde ve Rusya’da kullanılmaya başlanan Dermyal Hyaluronik asit bazlıdermal dolgu tedavileri derinin kalınlığında hızlı bir artış sağlar veuygulanan bölümlere yeniden şekil vererek, kırışıklıklara dolgunluk sağlar.

Mesomedica MezoterapiÜrünleri

MesoMedica mezoterapi ürünleri dünya genelinde güvenle kullanılan bitkisel veya bakteriyelfermantasyon sonucu üretilen tedavi ilaçlarıdır. Mezoterapi tedavilerindekullanılan mezo dolgu ilaçları ile doğal ve sağlıklı olarak bölgesel incelme veselülit tedavileri yapılabilmektedir. MesoMedica mezoterapi tedavilerindekullanılan Hyaluronik asit ilaçlarını doktorlar ve sağlık kurumları ErdağıMedikal aracılığıyla kolayca temin edebilmektedir. İki seansta incelme etkisisağlayan estetik mezoterapi ilaçları oksidasyonu kolaylaştırarak, enerjiüretimine katkıda bulunur.Mezoterapi ürünleri içerisinde yer alan mesohairkokteyl ilaçları saçlarda uzun süreli nemlendirme sağlar ve saç gövdesiningücünü arttırarak, saçlara sağlığını yeniden kazandırır. Antiaging tedavilerdekullanılan Hyaluronik asit sayesinde kırışıklıklar, leke, akne, çatlak vesarkma sorunları tedavi uygulandıktan sonra çok kısa bir süre içerisindeetkisini göstermektedir. MesoMedica mezoterapi tedavilerinde kullanılan tümmezoterapi ürünlerini Erdağı Medikal sayesinde güvenle temin edebilirsiniz.

DermaSculpt™Mikrokanül Dermal Dolgu

Dermal dolgu tedavilerinde kullanılan DermaSculpt mikrokanülklasik dolgu yöntemlerinden çok daha kolay, başarılı ve sağlıklı bir tedaviyöntemidir. Micro cannula ilaçları ile yapılan dermal dolgu enjeksiyonlarıhemen hemen hiç morarma yapmamaktadır. DermaSculpt dolgu kanülü tedavi yöntemikişide önemli ölçüde daha az ağrı hissettirmektedir. Tek iğne noktası ile genişkapsama alanına sahip olan yağ dolgu kanülü tedavi yöntemi kısa sürelerdeoldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.Fransa’da geliştirilen DermaSculptMikrokanül, doktorların Aquafilling dolgu kanülü dolgu enjeksiyonperformanslarını arttırmak amacıyla özel olarak tasarlanmaktadır. DermaSculptmikro kanül tedavilerinde hastaya lokal anestezi kullanımına gerek kalmadankünt kanül uygulaması yapılabilmektedir. DermaSculpt sayesinde doktorlarhastanın deri altında Cannula rahatlıkla hareket ettirebilmekte ve başarılı,etkin bir enjeksiyon yapabilmektedir.

Voloma Fillers

Voloma fillers üstün teknolojisi, özel kalsiyumhidroksiapatit ve özel jel taşıyıcı ile eşsiz performans özelliklerisunmaktadır. Volama Caha bazlı dermaldolgu insan kemiğinde ve dişinde bulunan mineral bileşen ile aynıdır venormal metabolik süreç neticesinde vücut tarafından emilmektedir.KalsiyumHidroksiapatit bazlı dermal dolguetkisi uzun süre devam eden estetik sonuçlarsunmaktadır. Hidroksiapatit dolgugöz üstü çukur bölgelere, buruna, yanaklara,ağız ve çene bölgesi gibi birçok farklı noktaya kolayca uygulanabilmektedir. VolamaCaha bazlı dermal dolgu likit yüz germe tedavilerinde her zaman en başarılısonuçları almanızı sağlayacaktır. Doktorların en çok tercih ettiği tedaviyöntemlerinden olan Volama hidroksiapatit ayrıca el üstü rejuvenasyonu içinde uygulanmaktadır.

Exfolderm GlikolikAsit Bazlı Cilt Bakım Ürünleri

Exfolderm Glikolik asit bazlı cilt bakım ürünleri Fransa’daüretilmekte olup, Cosmoscience laboratuvarlarında geliştirilmektedir. Exfoldermürünleri bitki ekstraktları ve glikolik asit bazlı amenokozmetik ürün serisinesahip olmaktadır. Exfolderm; kimyasal peeling ürünleri ve kimyasal peelingsolüsyonları tedavileri destekleyen, kırışıklık, hiperpigmentasyon, akne veciltteki diğer estetik bozuklukların tedavilerine yönelik krem ve jel formundacilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Exfolderm Hydretix ürünler epidermisinyanı sıra dermişte etkili olan kollajen ve glikozaminoglikan sentezini uyaranözgün aktif bileşenler ile özel olarak formüle edilmektedir. Glikolik ciltbakım ürünleri AHA, bitki eksraktları, flavonaidler ve çeşitli organikbileşikler içermektedir. Glikolik asit peeling cildin tedavi edilmesindecerrahi olmayan yöntemler arasında en etkili çözümler sunan kozmetikürünlerdir. Exfolderm kimyasal peeling solüsyonları, özgün ve etkili orijinalbitki ekstraktlarıyla ilişkili glikolik aside dayalı eksiksiz bir profesyonelkozmetik ürün çeşitliliği sunar. Glikolik asit kimyasal peeling tedavilerindekullanılan Exfolderm serisi gibi amenokozmetik cilt bakım ürünleri cilttekiistenmeyen değişikliklerin köken ve mekanizmasına kısa sürelerde etkietmektedir. Glikolik asitli peeling kozmetik ürünleri mezoterapiyle birliktekullanılarak çok başarılı ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

DermoAroma LipsculptKitler

DermoAroma lipsculpt kit infiltrasyon kanülününpenetrasyonunu kolaylaştırmak amacıyla cilt ponksiyonu oluşturmak içinkullanılmaktadır. Yağ dolgu kiti yöntemleri ayrıca dilute anestetik solüsyonlabirlikte ilgili alanın infiltre edilmesi amacıyla da başarılı bir şekildekullanılmaktadır. yağ dolgu kanülleri, yağ enjeksiyon kitleri yağın tekrarenjeksiyonu için kullanılmaktadır. Enjeksiyon alanına göre gerekli çap veuzunluktaki yağ enjeksiyon kanülleri seçilebilmektedir.DermoAroma Lipo Aromalipo filling kit ürünleri yağ transferleri için tek kullanımlık kitlerdir. Tekkullanımlık yağ transfer kiti sterilize yapısı ile bir seferde kullanılan,temizlenme sorunu olmayan ve bu sayede hastada kontaminasyon riski doğurmayan ürünlerdir.

Dermaroller veMesoroller

Dermoroller ülkemizde ve dünya genelinde mesoroller ve mikro iğneleme cihazı olarak adlandırılmaktadır ve bu isimler ile bilinmektedir. Cilt iğneleme işlemi için kullanılan mesoroller dönen bir silindir üzerinde bulunanson derece ince ve özel olarak tasarlanmış titanyum veya paslanmaz çelik iğnelerden oluşmaktadır. ZGTS dermaroller cildi uyarmak, ciltte kan dolaşımını hızlandırmak, kollajen sentezini uyarmak ve bu sayede dokuda rejuvenasyonetkisi yaratabilmek amacıyla sıkça kullanılan bir yöntemdir. Mesoroller fiyatı,dermoroller fiyatı için en uygun koşulları sunan ZGTS dermarollere Erdağı Medikal ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Bilinçli yaralandırma sistemi olarak da bilinen dermaroller ciltte mikro kanallar açarak doku iyileşme sürecini başlatmaktadır. Yaşlanma karşıtı etki sunan bu tedavi yönteminde kullanılan ZGTS dermoroller fiyatı için Erdağı Medikal ile iletişime geçebilirsiniz. ZGTS dermoroller ve MT dermaroller mikro kanallar aracılığıyla tedavi amaçlı veantiaging amaçlı kullanılan kozmetiklerin, serumların ve cilt bakım ürünlerininetkin bir şekilde cilde nüfuz etmesini sağlayan ve kolaylaştıran bir yöntemdir.

Mezoterapi İğneleri

Mezoterapi iğneleri, mezoterapi tedavilerinde kullanılanözel iğnelerdir. Mezoterapi iğnesi yapılan mezoterapi tedavisine göre farklılıkgöstermektedir. Kişiye yapılacak mezoterapi uygulamasında hedeflenen cilt katmanının derinlik ve yapısına göre uygun mezoterapi iğnesi kalınlığı ve uzunluğu seçilmektedir. Mezoterapi iğneleri tedavi gören kişinin iğneyi hissetmemesi ve uygulama bölgesinde kanama olmaması için özel olarak üretilmektedir. İstenilen cilt derinliğine güvenle mezoterapi yapılmasını sağlayan mezoterapi iğneleri yüz gençleştirme, bölgesel incelme ve benzeritedavilerde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Selülit mezoterapisi, yüz mezoterapisi, saç mezoterapisi, yüz Hyaluronik asit uygulaması, lipoliz uygulaması, karboksiterapi uygulaması tedavilerinde kullanılan mezoterapi iğnesi fiyatları için Erdaği Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.

TricoAroma Saç BakımÜrünleri

TricoAroma Nutri şampuan ve Claim şampuan profesyonel saç bakımı için özel olarak üretilen ürünlerdir. Nutri serum ve Claim serum ürünleri saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Saç tellerinin daha sağlam olmasına yardımcı olan Nutri losyon ve Claim losyon ürünleri ile saçlarınızda daha güçlü bir duruş ve dolgunluk sağlayabilirsiniz. Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarmak ve saç büyümesini aktif edebilmek amacıyla Claim serum ve Claim losyon kullanarak kısa sürede etkili çözümleri görebilirsiniz.Cilt dokusunun oksijenlenmesini, güçlenmesini sağlamak ve yoğun saç dökülmesi problemlerini ortadan kaldırmak için düzenli olarak Nutri maske ve Nutri şampuan kullanabilirsiniz. Ayrıca Claim maske ve Claim şampuan sayesinde sağlıklı ve güçlü bir saç yapısı kazanırken, yeni saçların oluşmasını sağlayabilirsiniz.

DermoAroma PeelingSistemi

DermoAroma peeling sistemi dermal dolgu etkilerini destekleyen bir yapıya sahiptir. Cell renew peeling, restructure peeling, juvena peeling ve radiance peeling uygulamaları ile farklı peeling tedavi yöntemleri yapılabilmektedir. DermoAroma peeling sistemi iğne gerektirmeyen ve doktorlar için son derece kolay, hastalar için ise konforlu bir uygulamadır.Acı hissi oluşturmayan, ışığa karşı hassasiyeti olmayan DermoAroma peeling sistemi ile başarısız olunma ihtimali yoktur. Yüz peeling, boyun peeling ve dekolte peeling tedavilerinde kısa seanslar sonrası etkili çözümler alınmaktadır.

DPG PRP, Dermyal, MesoMedica, Mezoterapi ve benzeri tedavi yöntemlerinde kullanılan ilaçların, iğnelerin, cilt bakım ürünlerinin hakkında bilgi sahibi olmak için www . erdagimedikal . com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerin kolay ve hızlıbir şekilde temin edilmesi ve uygun fiyatlar ile satın alınabilmesi için info@erdagimedikal.com mail adresinden ya da 0212 445 34 24-25 numaralı telefondan Erdağı Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları