Neden Kişiye Özel Diyet Yemek Paketleri?
Ne kadar sağlıklı besleniyorsunuz? Ya da rutin ilerleyen bir süreçte istediğiniz vücuda sahip olmak için ne yapıyorsunuz? Bu gidişata ‘DUR!’ dediğiniz zaman ilk iş bir diyetisyene gitmek oluyor. Size özel olarak hazırlanan diyet listesini uygulama aşamasında bir, iki, üç derken dördüncü gün bir bakmışsınız eski düzen devam ediyor.

Neden Kişiye Özel Diyet Yemek Paketleri?

Image

Ne kadar sağlıklı besleniyorsunuz? Ya da rutin ilerleyen bir süreçte istediğiniz vücuda sahip olmak için ne yapıyorsunuz? Bu gidişata ‘DUR!’ dediğiniz zaman ilk iş bir diyetisyene gitmek oluyor. Size özel olarak hazırlanan diyet listesini uygulama aşamasında bir, iki, üç derken dördüncü gün bir bakmışsınız eski düzen devam ediyor. Oysaki o diyet listesi size özel hazırlanmıştı. Günlük iş temposu, koşturma derken yemek için ayırdığınız kısa zaman diliminde diyet listenizdeki yemekleri bulmanız ve tüketmeniz bir hayli zor oluyor. Diyete başlayan her insanın yaşadığı bu zorluğun çözümü olarak diyet yemek paketleri ortaya çıktı. Diyetisyen desteği ile hizmet veren HEALTHFIT, diyet listenizdeki yemeklerinizi öğünler halinde hazırlayarak sizlere ulaştırılıyor. 

Kişiye özel diyet yemek servisinde seçmiş olduğunuz yemek paketleri sizlerin vücut kitle indeksine uygun ve diyetisyen kontrolünde hazırlandığı için diyet sürecinden daha hızlı verim almanızı sağlar. Her insanın yağ oranı, vücut kitle indeksi aynı olmadığı için herkese aynı kalori değerlerine sahip diyet yemek paketini sunmak doğru olmayacaktır. Bundan dolayı kişiye özel diyet yemek paketleri diyet sürecinden daha hızlı sonuç almanıza ve sizin vücut isteklerinizi karşılamanıza yarayacaktır. Kilo vermek isteyenler, kilo almak isteyenler, kas yapmak isteyenler için farklı beslenme programları uygulanmaktadır. Sizin için düşünülerek hazırlanan kişiye özel diyet yemek paketleri kalori miktarına göre çeşitlilik göstermektedir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları