Poyraz Karayel Genel Görüş Ve Olaylar
Olaylar gelişirken Ayşegül ile takside tanışan Poyraz, Oğuz Atay sözleri ve kitaplarından alıntılar ile kendisine aşık eder. Aynı şekilde kendisi de delicesine aşık olur zaman geçtikçe. İlerleyen bölümlerinde Ayşegül'ün Bahri'nin kızı olduğunu öğrenen Poyraz adeta yıkılır. Ne Bahri babaya kızıyla birlikte olduğunu söyleyebilir. Ne de Ayşegül'e babasının yanında çalıştığını söylemeye cesaret edebilir.

Eşinin babası tarafından oyunlar yapılarak oğlu elinden alınan Poyraz. Oğlunun velayeti geri almak için eline geçen bütün fırsatları değerlendirse de kayınpederinin planladığı oyun Poyraz'ı polislikten attırır. Kayınpederi Mümtaz ile bir olup Poyraz'a oyun oynarlar ve polislik mesleğinden attırırlar. Olaylar gelişirken Ayşegül ile tanışan Poyraz Oğuz Atay sözleri ve kitaplarından alıntılar ile kendisine aşık eder. Aynı şekilde kendisi de delicesine aşık olur. Polislik mesleğinden atılan Poyraz tekrar çocuğu Sinan'a kavuşabilmek için mafya babası Bahri Umman'ın yanına şoför olarak işe başlar. 

Poyraz Karayel Bahri babanın hayatını kurtararak işe girdiği için Bahri baba Poyraz'ı çok sever. Poyraz Bahri babanın yanına girmeden önce kızı Ayşegül ile tanışmış ve aşık olmuştur. İlerleyen bölümlerinde Ayşegül'ün Bahri'nin kızı olduğunu öğrenen Poyraz adeta yıkılır. Ne Bahri babaya kızıyla birlikte olduğunu söyleyebilir. Ne de Ayşegül'e babasının yanında çalıştığını söylemeye cesaret edebilir.

Bahri Umman kızı Ayşegül ile adamı Poyraz'ın birlikteliklerini öğrenir. İşler Poyraz Karayel için içinden çıkılmaz bir hal alır. Ne Bahri babayı bırakabilir Poyraz ne de aşkı Ayşegül'ü bırakmasına izin verir. İyice sarpa saran işler Poyraz Karayel'in Bahri babanın ve adamlarının hayatını tekrar kurtarması ile barış sağlanır. Bahri baba kızı Ayşegül'ün ve çok sevdiği adamı Poyraz'ın mutluluğu için  ile birlikte olmalarına izin verir. 

Poyraz Karayel kendisine oynana oyunu Bahri babanın da yardımı ile öğrenmeye başlar. Kayınpederi Ünsal'ın Mümtaz'a verdiği emirlerle oyunların geliştiği ve böylece meslekten atıldığını öğrenir. İşler iyice sarpa sarar ama Poyraz için herşey cevaba ulaşır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları