Yiğit Oto Yedek Parça
Türkiye'nin her yerinden gelen siparişler hızlı bir şekilde sahiplerine iletilir.

    

 Yiğit Yedek Parça olarak kurulduğu günden bu yana müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyatta hizmet sunarak siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir. 

     Öztürk Yedek Parça'nın amacı sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkmaktır. 

     Yiğit Yedek Parça olarak, şunu fark ettik ki mutlu ve tatmin olmuş çalışanlar, daha iyi müşteri hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini kolaylaştırmakta. Bunu da ancak iyi bir yönetim ,içten ve pozitif iletişim, ve Peugeot & Citroen Danışmanlarından yardım alarak sağlamaktayız. Çalışanlarımıza sağlıklı ve rahat bir calışma alanı sağlamaktayızki bu da onların yaptıkları işte verimli olmalarını sağlamakta. Çalışanların kendilerini ailenin bir parçası gibi hissetmelerinin de bu açıdan büyük bir rol oynadığını düşünüyoruz.

    Her türlü müşteri ile dürüst ve samimi bir ilişki içindeyiz. Müşterilerimizin arzu ettiği her türlü hizmeti yerine getirmek yegane amacımız. Onlara en iyi teknik donanım ve hizmeti sağlayarak müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Kendilerine önem verildiğini hissetmelerini sağlamak bizim için çok önemlidir. Üretici ve tedarikçi firmalarla kurduğumuz güçlü ilişkiler sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır. Onlarla kurduğumuz profesyonel ilişki bizim şu anki konumumuzda büyük etkendir. Onların bize olan güvenini ve bizim onlara olan güvenimizi sağlamak için çok çalıştık. 

     Olusturduğumuz özgür çalışma ortamı sayesinde herkesin birbirine güvendiği ve birbirini desteklediği bir işyerine sahibiz.

Peugeot ve citroen hakkında tüm yedek parça aksesuar ve jant takımlarına en uygun fiyatlar ile satın alabilmeniz için parcagonder.com internet sayfasına ulaşabilir, ayrıca tüm ürünlere mobil cihazınız üzerinden dilediğiniz her an ulaşabilmeniz için İOS veya ANDROİD uygulamalarımızı keşfedebilirsiniz. 

Image

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları