2016'nın Yağmur Sesli Kadını Feride Hilal Akın
Feride Hilal Akın'ın youtube de en çok dinlenen şarkıları arasında ''Günah benim'' başta gelmek üzere ''Bilir mi, sen ağlama, yanlızlığın efendisi, yüzsüz yürek'' yine en çok dinlenenler arasında yaklaşık 10 milyona yakın tıklanma ile hepsi birbiri ile yarışıyor.

Feride Hilal Akın twitter üzerinde takipçileri ile ''Biri şu yorumu yazmış benim için;Yağmur sesli kadın...'' Çok hoşuma gitti '' tweetini paylaşmasıyla esinledik.

Feride Hilal Akın ile 2016 yılının başlarında ''Günah benim'' şarkısının gitar ile yorumlanmasından tanıyoruz. Günah benim şarkısı ile youtube üzerinde 10 milyona yakın dinlenme almıştır.

İnternet ve medya aleminin birçok olumlu, olumsuz bir çok yorumlar olsa da bizim için yağmur sesli kadın olduğu bir kesin. İnsanlar Feride Hilal Akın yazmasaydı 10 milyona yakın dinlenmeyi almayı imkansız olmaz mıydı. Amatör olsa da Enbe orkestrası ile anlaşmasından sonra profesyonelliğe bir adım attığı hiç şüphesiz. Adım adım profesyonelliğe adım atacağından emin olmasak da güvenimiz sonsuz.

Feride Hilal Akın'ın youtube de en çok dinlenen şarkıları arasında ''Günah benim'' başta gelmek üzere ''Bilir mi, sen ağlama, yanlızlığın efendisi, yüzsüz yürek'' yine en çok dinlenenler arasında yaklaşık 10 milyona yakın tıklanma ile hepsi bir biri ile yarışıyor.

Feride Hilal Akın'ı sosyal medyalardan takip etmeyi unutmayalım. İşte sizlerle youtube üzerinde en çok dinlenen Feride Hilal Akın'ın yağmur sesi gibi şarkıları..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları