Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı
Hızır Reis çok zor bir karar vermek mecburiyetinde kalıyor.

Hızır Reis aile içerisinde ki haini buluyor. Hainin Ayşe olduğu ortaya çıktığın da Civciv'in sadakati sorgulanıyor.Civciv karısı Ayşeyi kendi evinde infaz ediyor. Bu sırada Civciv kendi infazından habersiz, farkına vardıysa bile bunu ön plana getirmiyor. Farkında olduğunu göstermek istemeyişi kendine yakışanın bu olduğunu düşündüğündendir belki de. Geçen hafta ekran başında olan herkesi göz yaşlarına boğmuştu. Civciv'in söylediği sözler belkide bütün bayanların ağlamasına sebep olmuştu. "Keşke beni aldatsaydı da aileme ihanet etmeseydi" diye serzenişte bulunan Civciv'in bu sözleri gerçekten de çok ağır anlamlar taşımaktadır.Hızır Reis bu bölümde Civciv'in yaşamasına müsade edecek mi? Bizim bekleyişimiz aslında karısını öldürdükten sonra kendi kafasına mı sıkacak acaba'ydı. Yeni bölüm fragmanında bunun olmadığını da görüyoruz.

İlyas ise abi ise konuşurken ne kadar büyük bir karar aldığını ve bunun ne kadar zor bir karar olduğunu yeniliyor. İlyas ne kadar agrasif olursa olsun sevdiklerine zarar veremeyen bir karakter olduğu için kendisinin böyle bir karar alamayacağını abisi Hızır Reis ile paylaşıyor. 

Evet yeni bölümde neler yaşanacak? Hızır Reis'in infaz kararından ne gibi sonuçlar çıkacak? Hepimiz salı günü saat 20:00 'de ATV ekranlarında olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları