İçerde Dizisinin 19. Bölüm Fragmanları ve Tahminler
İçerde dizisinde gelecek hafta oynayacak olan 19. bölüm fragmanları ve yaşanacak olayların tahminleri sizlerle...

     Melek, Kebapçı Celal'in yani öz babasının annesini öldüren adam olduğunu öğrenince 18. bölüm sonuna doğru büyük bir travma yaşayıp silahı önce Celal'e sonrada kendine çevirerek yürekleri ağıza getirmişti. İçerde'nin 19. Bölüm'ünde de Celal babayı cezalandırmak için muhtemelen evden ayrılıyor ve ona acı çektirmek istiyor. Tabi Celal'de boş durmuyor Sarp'a sana şans vermem için Melek'i ikna et ve aklını başına almasına yardımcı ol diyor. Sarp'ta tabi bu sırada Celal'in Meleğin annesini öldürdüğü gerçeğini öğreniyor ve bunu da koz olarak kullanacak.

     Davut, küçük bir araştırması sonrasında Coşkun'un ölmediğinden şüpheleniyor ve Coşkun'un peşine düşüyor. Tabi bu sırada Sarp'ta boş durmuyor ve Davut'un geleceğini son anda öğreniyor. Artık Coşkun'u öldürmek için Davut, Sarp ile karşı karşıya gelince neler yaşanacak hep beraber izleyip göreceğiz.

     İçerde 19. Bölüm Fragmanı'ın son sahnesinde Sarp'ın annesinin lokantası taranıyor bunu yaptıranın Celal Baba gibiymiş gibi gösterilse de tahminlerimize göre bunu yaptıran kişi Yaşar...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları