Cinselliğin Dozunu Kaçıran En iyi Yabancı Diziler
En iyiler arasında yer alan dizilerin bazıları cinsellik olayını abartmış durum da, gelin hangileri olduğuna bi göz atalım ;D

unu İzlerken keyif alacağınız en sağlam diziler arasında ve sürekli izlenilen tercih edilen bir dizi olmayı başardı. Harika savaş sahneleri ile ekrana kilitli kalabilirsiniz. Tabi bu savaş sahneleri dışında cinselliğin de maksimum seviye de olduğunu sizlere hatırlatmak isterim.

SPARTAKÜS

SPARTAKÜS

Spartaküs dizisinin açık sahneleri göz doldurucu.

Spartaküs dizisinin açık sahneleri göz doldurucu.

Kölelik ve Gladyatörlerin hayatını konu alan bir dizi. Dizi de argo konuşmalar, şiddet ve cinsellik fazla olduğu için TV-MA olarak sınıflandırılmıştır. 22 ocak 2010 yılında ABD yapımı olarak başlamıştır. Dizi de M.Ö 73 -71 yılları arasında yaşanan köle ayaklanmalarına sebep olan Trakyalı Gladyatörden esinlenerek yapılmıştır.Dizinin ilk sezonu sonrasın da baş rol oyuncusu kansere yakalandığı için gecikme yaşandı. Sonrasında başka bir oyuncu ile yollarına devam ettiler.

Bu resimlerden sonra sanırım bu diziye takıpçi kazandırdık :D

Bu resimlerden sonra sanırım bu diziye takıpçi kazandırdık :D

OUTLANDER

2015 yılında  yayına girmesine rağmen isminden çok fazla söz ettirmeyi başardı. Cinselliği en üst düzeyde sergileyen dizilerin başında gelenlerden biri de OUTLANDER dizisi. Bir savaş hemşiresinin hayatını anlatıyor. Ve 1945 yılından anlamlandırılamayan bir şekilde 1743 yılına geçiş yapar ve iki ayrı zamanda iki ayrı adam için büyük bir aşk ve şehvet besler.

İzlerken pişman olmayacaksınız. En iyi Yabancı Diziler

İzlerken pişman olmayacaksınız. En iyi Yabancı Diziler

Shameless

  Chicagonun bağrından kopan varoş ailenin reisi  Frank Gallagher unutulmaz efsane adam. Biri sahtekarlıktan mı bahsetti yoksa alkol mü ne ararsanız hepsi bu adamda :D. Amerika da son 7  yılın en yüksek reytinglerini yakalayan ve en iyi yabancı dizi olarak adından söz ettirip, bütün eleştirmenlerin gözdesi haline gelen diziyi sizde takip etmek isterseniz kaçırmayın deriz. Bizim tavsiyelerimiz arasında favori dizilerden birisi tabi ki.

9 ocak 2011 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamıştır dizimiz. Altı çocuk ve bir baba üzerinden yola çıkarak herbirinin yaşadıkları macera, aksiyon, seks, eşcinsellik, uyuşturucu, alkol gibi bir çok hikaye ile devam etmektedir. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Türkiye de böyle bir dizinin yayınlanması mümkün değil diye düşünüyorum.

Türkiye de böyle bir dizinin yayınlanması mümkün değil diye düşünüyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları