Dan Brown Başlangıç Kitabı Hakkında Küçük Bilgiler
Dan Brown'dan Akıl karıştırıcı sürükleyici bir hikaye

      Dan Brown yine en çok satanlar arasına girip satış rekorları kırmayı başardı. Davinci'nin Şifresi , Kayıp Sembol , Cehennem, İhanet Noktası,Dijital Kale, Melekler ve Şeytanlar kitapları ile sürükleyici romanlara imza atmış bir yazar.

     Başlangıç kitabı ile uç noktalara ulaşmayı başardığını düşünüyorum şahsen. Bilim kurgu gibi hissedebilirsiniz ama yaşadığımız dönem de artık teknoloji'nin bu kadar hızlı ilerlediği günlerde çok da uçuk gelmiyor aslında. 

     Bilim adamı ve aynı zamanda teknoloji bilgisayar dehası olan adamın "Nereden geliyoruz? Nereye gidiyoruz? sorusunu merak edip bunu araştırmaya başlar. Bunun ardından gerçeklere ulaştığını ilk olarak Bütün Dinlerin ileri gelenleri ile paylaşır ve aksiyon dolu macera böylelikle başlar. 

     Buluşunu tüm dünyaya duyuracağı esnada yaptığı sunum esnasın da öldürülür. Tüm Dünya'nın ana haberlerinde bu sunum ve cinayetler zinciri yayınlanmakta her yerde ileri gelenler haberler de cinayet ve ne olduğu öğrenilemeyen buluş hakkında yorumlar ve tahminler konuşulur.  Bu buluşu yayınlamak için yediğinin nerede olduğunu bilen iki kişi bunun peşine düşer ve sürükleyici macera devam eder. 

     Sİzinle kitabın sonunu paylaşmak istemiyorum kesinlikle okumanız gereken bir roman. Sadece küçük bir tavsiye inancı zayıf olan arkadaşların kendine dikkat ederek okuması gerekir diye düşünüyorum..  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları