Dünyanın En Çirkin 10 İnsanı (2016)
En ürkütücü görünüme sahip 10 insan..

1. Michael Berryman

Michael Berryman

Ne kadar acı bir durum olsa da böyle bir görünüme sahip olmak. Böyle korkutucu bir görünüme sahip olmayı bir fırsat haline çeviren Michael Berryman, birçok filmde rol almayı başarmıştır. Ürkütücü ve korkunç bir görünüme sahip olan Berryman, bu tür rolleri üstlenmekten gurur duyuyor..

2. Donatella Versace

Donatella Versace

1955 yılında İtalya'da doğan Donatella Versace, aslında çirkin olarak doğmadı. Yaşı ilerledikçe gençleşme yolunda estetik ameliyatlar geçiren Versace, estetik ameliyat yapanlar için tam bir ibretlik kişidir aslında. 

3. Marilyn Manson

Marilyn Manson

1969 doğumlu Marilyn Manson, dünyanın en iyi çirkin rock sanatçısı olmak istiyor. Enteresan stiliylede ürkütücü bir görünüme sahip olan Manson, bu halinden çokta memnun görünüyor.

4. DJ Qualls

DJ Qualls

1978 doğumlu ünlü komedyen DJ Qualls, ender görülen bir hastalıktan ötürü çirkin bir görünüme sahip. 14 yaşında yakalandığı kanseri yenmek için bu durumunu eğlenceli hale getirerek ünlü bir komedyen olmayı başardı.

5. Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein

Plastik cerrahiye 4 milyon dolara yakn bir servet harcayan Jocelyn Wildenstein, ibretlik sonuçlardan bir örnek daha olarak gösteriliyor.

6. Ronaldinho

Ronaldinho

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında olan Ronaldinho'da dünyanın en çirkin 10 kişisi arasında yer alıyor. 

7. Iggy Pop

Iggy Pop

Iggy Pop rock and roll efsanelerinden biridir. Aslında, o "Punk. Godfather" olarak kabul edilir Ama aynı zamanda tüm zamanların en çirkin müzisyenlerinden biri olabilir. Iggy o da deli değil, sadece çirkin.

8. Shane McGowan

Shane McGowan

Shane Patrick Lysaght MacGowan Pembury, Birleşik Krallık'ta 1957 yılında doğdu. Iggy Pop tarihinin en çirkin müzisyen ise, Shane McGowan ikincisi olduğunu söylemek yeterlidir.. Pogues orijinal şarkıcı ve söz yazarı müzik yüklü şiirleri ile meşhurdur.

9. Rosie O’Donnell

Rosie O’Donnell

Rosie O'Donnell, sadece o da kötü bir kişiliğe sahip olduğu bilinen dış çirkin. Sadece o  talihsiz insanlar arasında yer alıyor.

10. Clint Howard

Clint Howard

Listenin sonuncusu MTV tarafından Ömür Boyu Başarı Ödülü'nü alan Clint Howard. Bir çok gişe rekorları kıran filmlerde aktörlük yaptı. Aslında görünümü korkutucu değil fakat listede yer almaktan kaçamıyor kendisi..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları