Sana Eski Sevgilim Bile Demeye Kıyamıyorum

Sevginin dili.

Öyle bir aşk ki ben deki,her koşulda seni düşündüğüm,hani derlerya dünya yansa ben yinede sen derim,tıpkı böyle işte bendeki sevgin.Bilenler bilmeyenlere anlatırmı bilmem? Yananlar yanmayanlara örnek gösterir mi hiç bilemem.Bir bildiğim varsa eğer o da seni çok sevdiğimdir.Kalp sesli konuşabilseydi eğer neler derdi duyanların gözleri dolar ve senin de için yanardı.Öyle bir özlem ki bendeki şiirlere sığmayan,hiç bir şeyi senden sana değerli kılmayan.

Sevmek böylesine güzelken,sevgiyi istememek neden bu denli istenirki?İnsanlara sorsan daima sevilmek ister,sevilene sorsan beni bu kadar sevme der! Nedir bu tutarsızlık?Bazıları gerçekten çok sevilir,bazıları ise hiç sevilmez.Ne yeminler edilmiştir oysa sevda uğruna.Şimdi sevmek mi haklı? Sevilmek isteyen mi? Yoksa sevilenmi haklı?

Sana eski sevgilim demeye kıyamıyorum, çünkü; sen benim  eski değil eskimeyen sevdamsın.İlelebet içimde olan, belki uğruna ne gözyaşları ne yazılar harcayacağım,nefes almak gibi bir şey gerçekten sevmek.Tüm sevenlere selam olsun,sevmenin yaşı, cinsiyeti, zamanı yoktur.Sevmekten vazgeçmeyelim..

Sevgi dolu günler..

Sevgi Aşk Duygu Eski sevgili Sevmek Sevgili Sevda