Kavanoz ve Şişe Dolum Makinasıyla Farklı Türdeki Ürünlerin Doldurma İşlemlerini Yapın!
Kavanoz dolum makinalarıyla ürünlerin doldurma işlemini kolaylaştırmak istemez misiniz? Üretimleriniz sırasında size kolaylık sağlayacak dolum makinası ile sıfır ürün kaybı yaşayarak hızlı bir şekilde ürünlerin dolum işlemlerini yapabilirsiniz.

Kavanoz ve Şişe Dolum Makinasıyla Farklı Türdeki Ürünlerin Doldurma İşlemlerini Yapın!

Kavanoz dolum makinalarıyla ürünlerin doldurma işlemini kolaylaştırmak istemez misiniz? Üretimleriniz sırasında size kolaylık sağlayacak dolum makinası ile sıfır ürün kaybı yaşayarak hızlı bir şekilde ürünlerin dolum işlemlerini yapabilirsiniz. Renas dolum makinası çeşitlerinden üretim hacminize uygun makineyi tercih ederek üretim tesislerine kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak dolum makinelerinde kolay kullanım ve zengin ürün çeşitliliği noktasında Renas size avantajlar sunmaktadır. 

Kavanoz dolum makinasını reçel, bal, ketçap, salça, sos ve marmelat gibi gıda ürünlerinde kullanabilirken dilerseniz kozmetik ve sanayi alanında da kullanabilirsiniz. Cam kavanoz veya plastik kavanoz fark etmeksizin farklı büyüklükteki kavanozlara ürünlerin dolumu yapabilmek için kavanoz dolum makinesi modellerinden tercih yapabilirsiniz. El beslemeli veya tam otomatik çalışma şekli ile farklılık gösteren dolum makinalarından üretim hacminizi dikkate alarak seçim yapmalısınız. 

Bal Dolum Makinası

Cam kavanozlarda son tüketiciye ulaştırılan ballar için bal dolum makinasını kullanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bal dolum makinası tercihlerinizde kavanoz boyutuna göre tercih yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bal ve dolum yapılan ürünlere temas eden makina parçalarının paslanmaz çelik malzemeden üretilmesi gereklidir. 

Şişe Dolum Makinası

Şişe dolum makinası ile seri üretiminde akışkan veya yoğun ürünlerin dolumunu yapabilirsiniz. Pet şişe veya cam şişe içerisine farklı ürün çeşitleri olan su, meyve suyu, şalgam, kolonya, jel maddeler gibi malzemelerin doldurulmasını hızlı ve seri bir şekilde yürütebilirsiniz. Şişe dolum makinalarını tercih ederken dolum yapılacak olan ürün kaplarının büyüklüğüne göre seçim yapmalısınız. 

Kavanoz dolum makinalarında nelere dikkat etmeliyiz?

Seri üretim yapan gıda, kozmetik ve sanayi firmaları başta olmak üzere küçük, orta veya büyük işletmeler ilgili ürünlerini kavanozlara doldurarak satışa sunmaktadır. Hızlı olması ve zaman tasarrufu sağlaması için beklentiye uygun olan makinalara yönelmelisiniz. Dolum yapacağınız ürün taneli ve granül yapıda mı? Yoğun veya akışkan sıvı mı? Yoksa toz halinde mi? Bu gibi etkenleri göz önünde bulundurarak dolum makinası çeşidinizi belirledikten sonra Kavanoz dolumu yapabileceğiniz makinaların özelliklerine bakabilirsiniz;

Çalışma şekli

Dolum kapasitesi

Çalışma aralığı

Dolum hassasiyeti

Enerji tüketimi

Dolum yapacağı kavanoz büyüklükleri

Gibi noktalarda özellikler değişkenlik göstermektedir. Günlük veya aylık olarak ne kadar ürün üretmek istiyorsanız bu doğrultuda seçim yapmalısınız. 

Seri Üretimleriniz için Dolum Hattı 

Büyük bir üretim hacmine sahipseniz ve kapsamlı bir üretim tesisi kurmak isterseniz kavanoz dolum hattı kurulumu yapmanız gerekecektir. Dolum hattı kurulumu yapıldığı zaman ürün doldurmasından en son aşamaya kadar tüm işlemler otomatik olarak gerçekleştir. Cam kavanoz dolum hattınız üzerinde kapatma makinası, paketleme makinası, etiketleme makinası gibi ürünün tüketiciye ulaşacağı hale gelene kadar ihtiyacınız olan tüm makinalar bir araya getirilmiştir. Makinalar arası geçişleri sağlamak için yürüyen bant ve besleme sistemleri kullanılmaktadır. 

Renas Makine tarafından üretilen %100 yerli makinalar ile sizde farklı türdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz. Kavanoz dolumu yapacağınız ürünü dilerseniz Renas Makine’ya numune olarak gönderebilir ve size uygun makinayı seçebilirsiniz. 0 (216) 470 83 74 ücretsiz danışma hattımızdan tüm detayları alabilirsiniz.

kaynak: Dolum Makinaları

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları