Toptan Fermuar Siparişinizde Fermuar Metre Fiyatlarını Belirleyen Faktörler
Toptan fermuar satın alırken fermuarın fiyatını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Fermuar fiyatına ilk olarak etki eden fermuar çeşitlerine bir bakalım. Fermuar çeşitleri olan metal fermuar, kemik fermuar ve naylon fermuarın yanı sıra gizli fermuar, su geçirmez fermuar ve baskılı fermuar modelleri de bulunur.

Toptan Fermuar Siparişinizde Fermuar Metre Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Toptan fermuar satın alırken fermuarın fiyatını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Fermuar fiyatına ilk olarak etki eden fermuar çeşitlerine bir bakalım. Fermuar çeşitleri olan metal fermuar, kemik fermuar ve naylon fermuarın yanı sıra gizli fermuar, su geçirmez fermuar ve baskılı fermuar modelleri de bulunur. Fermuarın dişli kısımlarının üretildiği malzemeye göre değişiklik gösteren fermuar çeşitleri fermuarın fiyatını birincil derece etkilemektedir. Sıraladığımız fermuar tipleri dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak sınıflandırılmaktadır. Bu fermuar tiplerinin genel kullanım alanları ve fermuarların üretim sürecindeki malzeme ve sistemleri farklıdır. Bundan dolayı bu fermuar tipleri arasında fiyat farklılıkları olmaktadır. 

Fermuar fiyatlarına etki eden bir başka faktör ise üretildiği hammaddeye göre değişkenlik gösteren fermuar çeşitleridir. Yani metal fermuar ile naylon fermuar ya da naylon fermuar ile kemik fermuar arasında fiyat farkı olmaktadır. Fermuar fiyatlarında değişkenlik olmasını etkileyen bir başka olgu ise fermuar tipi dişlerinin genişlik farklılıklarıdır. Çünkü üretilmekte olan fermuarların hepsi aynı dişli genişliğine sahip değildir. Bundan dolayı fermuar diş genişliği de fermuar fiyatlarında farklılaşma olmasına neden olmaktadır. Bu temel üç madde haricinde fermuar fiyatlarında farklılık yaşanmasının sebepleri arasında üretilen fermuarın kalitesi de etkin rol oynamaktadır. Sonuçta her fermuar üreticisi aynı kalitede mal üretimi gerçekleştirmemektedir.

Ürünümüze uygun olan fermuar modeli ne kadar? Özellikle seri üretim yapan giyim firmaları, branda üreticileri, ev tekstil üreticileri, çanta üreticileri vb. birçok firma için almış oldukları toptan fermuarın fiyatı önemlidir.  Toptan alım yaptıkları için satın aldıkları fermuarın metre fiyatını ve fermuarın tanesinin ne kadar olduğunu öğrenmek faydalı olacaktır.

Kısacası Fermuarın Fiyatında Yaşanan Değişliklerin Sebebi Şöyledir;

Fermuar türünün farklı olması

Fermuar tiplerinin değişkenlik göstermesi

Fermuar modellerinin ayrı olması

Fermuar diş renklerinin farklılık göstermesi

Alacağınız fermuarın metresi, uzunluğunun değişmesi

Fermuar Fiyatını Online Hesaplayın

Fermuar.com sitesinin özel olarak hazırlamış olduğu online fermuar hesaplama sayfası ile alacağınız fermuar fiyatlarını kendiniz hesaplayabilirsiniz. Fermuarın türünü, fermuar tipini, fermuar diş rengini ve fermuarın metre karesini girdikten sonra tahmini fermuar fiyatını sizlere sunmaktadır. Fermuar.com firması tarafından geliştirilen fermuar fiyatları hesaplama sayfasından alacağınız fermuarın ne kadar fiyat tutacağını öğrenebilirsiniz. Toptan fermuar almak isteyen üretici firmaların yanı sıra bozulan fermuarlarınızı değiştirmek içinde fermuar.com’dan perakende olarak fermuar satın alabilirsiniz. Bozulan mont, pantolon veya çantanızın fermuarı için Fermuar.com’dan istediğiniz renk ve modelde fermuar bulabilirsiniz. 

Kaynak: Fermuar Fiyat Hesaplama

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları