Hakkımızda

 

YÖNETİCİ

Hakan UYSAL
 

GENEL YAYIN YÖNETMENLERİ

Gökhan UYSAL
Yunus Canoğlu
Rıdvan Şahin

İÇERİK EDİTÖRLERİ

Sercan MEŞE
Filiz BOZTEPE
Çiğdem KAYA

 

Parodik.Com 15 Mart 2016'da sosyal içerik paylaşım platformu olarak yayına başladı. Bir çok benzer platformların aksine internetteki tüm sosyal mecralardaki en güzel, en dinamik, en gerçek, en popüler içerikleri okurken veya paylaşırken, herkesin farklı bakış açısı olduğuna dayanarak, her bir kullanıcının kendi bakış açılarıyla içerik oluşturmasına ve profil oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

Parodik.Com sitesi olarak öncelikle belirtmek isteriz ki Parodik'in herhangi bir yayın politikası yoktur.

Parodik'in amacı; sizlerin sosyal mecralardan topladığı her tür güncel paylaşımlardan oluşturduğu içerikleri, en iyi haberleri, videoları, resimleri, bilgileri vs. tüm kullanıcılara ulaştırmaktır.

Parodik.Com'un yazar ekibi ve içerik ekleme ekibi yoktur. Tüm içerikler Parodik moderatörleri ve kullanıcıları tarafından eklenmektedir. Parodik'in yaptığı sadece kullanıcılar tarafından eklenmiş olan içerikleri düzenlemektir. Yani bu demek oluyor ki, Parodik.Com'da herkes istediği içeriği kendi bakış açısıyla ekleyebiliyor ve Parodik tarafından onaylandıktan sonra kendi sosyal mecralarını ve anasayfasını kullanarak içeriklerinizi tüm kullanıcılara ulaştırıyor.

 

Parodik farklı bakış açılarını paylaşmaya izin vererek, subjektif görüşlerden objektif bir platform oluşturuyor.

 

Sizlerde Parodik'te; profilinizi oluşturarak kendi bakış açınızla içerik(haber,resim,video,anket,test vs.) oluşturabilir ve Parodik'in daha zengin bir sosyal içerik paylaşım platformu haline gelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.