Turkcell Avantajlı Kampanyalar
Size Özel Danışmanlık Hizmetimiz İçin Bizi Arayın Biz Gelelim

     Hattınız kapınıza gelsin ister misiniz?  Turkcell'e geçmek yada Turkcell yeni hat sahibi olmak için yorulmanıza gerek yok. Bunun için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Size özel en uygun kampanyalar ve tarifeler hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Çocuğum Güvende nedir?

     Çocuğum güvende Servisi'yle 7-14 yaş aralığında ki çocuğunuzun çağrılarını yönetebilir, tanımadığı kişiler ile konuşmasını engelleyebilir, dilerseniz kullanımlarını inceleyebilir, ya da merak ettiğiniz de konumunu öğrenebilirsiniz. Bu servisimiz bütün Türkcell kulanıcalarına ücretsiz olarak verilmektedir. Aklınız çocuklarınız da kalmasın. Rahat ve huzurlu bir şekilde çocuklarınızı kontrol altında tutun.

Akıllı Duran Fatura Hizmeti

     Turkcell'e gelin akıllı faturalar sayesinde kota aşımı ve yüksek tarife derdinden kurtulabilirsiniz. Turkcell'e  gelen herkese ücretsiz duran faturalar ile fatura aşım derdinize son verin.

     Turkcell Yetkili Satış Uzmanı  Yunus CANOĞLU 0534 355 4441

Kontrol Midi Paket

Kontrol Midi Paket

     Hemen şimdi size en uygun Kontrol Paketlerden birini seçin avantajlı tekliflerden faydalanın. Üstelik paketiniz limitinde durur, aşım yapmaz. Memnun kalmazsanız ek ücret ödemeden başka pakete geçebilir ya da ilk 3 ay içinde cayma ücreti ödemeden tekrar Hazır Kart’a dönebilirsiniz. Şimdi Turkcell Faturalı’yı denemesi sizden %100 memnuniyet garantisi bizden.

Konfor Süper Paket'in DEVRETME özelliğiyle kullanmadığınız faydalarınız yanmasın, isterseniz paketiniz bitince dursun. Üstelik zengin servis içerikleri de hediyemiz!

Turkcell Yetkili Satış Uzmanı  Yunus CANOĞLU 0534 355 4441        

                                                                         Yunus CANOĞLU

                                                               Turkcell Yetkili Satış Uzmanı

                                                                         0534 355 4441

submit to reddit
Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları